Spotkanie z żołnierzami SZ USA
13-02-2019

Spotkanie z żołnierzami SZ USA

Data wydarzenia: 13-02-2019

W poniedziałek 11 lutego br. przedstawiciele powiatu drawskiego uczestniczyli w spotkaniu z kadrą kierowniczą batalionu 2-34 Sił Zbrojnych USA, który w tym roku będzie realizował swoje szkolenie na poligonie drawskim.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom strony amerykańskiej przedstawiciele powiatu w krótkiej prezentacji zaprezentowali współpracę z lokalnymi samorządami, ze szkołami i instytucjami, omówili współdziałanie w zakresie organizowanych przez powiat uroczystościach i  ważnych wydarzeniach. Spotkanie było doskonałą okazją do pokazania uroków i atrakcji turystycznych powiatu drawskiego, przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze.

Tekst: A. Brzeźniakiewicz