Stary budynek banku z nowymi lokatorami

Stary budynek banku z nowymi lokatorami

Data wydarzenia: 23-08-2019

Nowa siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim

Dotychczasowa siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim mieszcząca się przy ul. Chrobrego 4 nie spełniała standardów i oczekiwań osób niepełnosprawnych. Z tego powodu w zakupionym przez Powiat Drawski budynku – byłej siedzibie banku PKO PB przy ul. Piłsudskiego 20  – od lipca br. została utworzona nowa siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Docelowo w budynku tym od października br. funkcjonować będzie Wydział Komunikacji i Transportu, Wydział Architektoniczno-Budowlany. Rozważana jest także możliwość umieszczenia na drugim piętrze siedziby Powiatowego Nadzoru Budowlanego i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jednak ostateczne decyzje w tej sprawie zapadną do końca br.

Tekst: Katarzyna Getka, Sekretarz Powiatu Drawskiego