Stypendia sportowe 2021 – jeszcze dwa dni!
08-03-2021

Stypendia sportowe 2021 – jeszcze dwa dni!

Data wydarzenia: 08-03-2021

Przypominamy, że trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium sportowego Starosty Drawskiego dla zawodników osiągających wysokie wyniki w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie.

O stypendium mogą ubiegać się  członkowie klubów sportowych działających na terenie powiatu drawskiego.
Wniosek o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi dokumentami składa prezes klubu sportowego lub upoważniona przez niego osoba, po osiągnieciu sukcesu zawodnika, w terminie do 10 marca br., w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim.
Informacje odnośnie naboru wniosków udzielane są w Wydziale Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, nr tel. 94 36 301 85 lub 94 36 301 81.

Tekst:
Karolina Podolska