Turniej na orliku!
30-09-2020

Turniej na orliku!

Data wydarzenia: 30-09-2020

6 dzikich drużyn wzięło udział w turnieju piłkarskim dla dorosłych rozgrywanym na orliku Zespołu Szkół w Drawsku Pomorskim 23 września 2020 roku.

Rozgrywki były prowadzone w 3 zespołowych grupach. Następnie został rozegrany mecz o 3 miejsce i  finał.   Zawody sędziował Klaudiusz Krawczyk zwracając uwagę na zasady fair play i poszanowanie dla przeciwnika.    Strażacy  z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w  Drawsku Pomorskim występujący pod nazwą „ Ognisty Podmuch” zajęli 3 miejsce. W finale drużyna „Zbieranina” z Machlin pokonała ekipę „Ranczo Team”z Czaplinka. Puchar dla najlepszego zespołu wręczył wicestarosta Mariusz Nagórski oraz organizator Tomasz Walkiewicz.
Projekt „Łączy nas sport”  jest realizowany w ramach programu: „Społecznik na lata 2019-2021 - Program Marszałkowski” przez Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie.

Tekst:
Tomasz Walkiewicz,