Wigilia w OWDIR
23-12-2015

Wigilia w OWDIR

Data wydarzenia: 23-12-2015

W dniu 18 grudnia 2015r. w Ośrodku Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim odbyła się uroczysta Wigilia.

W uroczystości udział wzięli m.in. Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz, Członek Zarządu Janina Jung, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Marek Banaszek, Dyrektor DPS w Darskowie Eleonora Winiarska oraz Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie Jolanta Banaszek. Nie zabrakło też przyjaciół Ośrodka ze Stowarzyszenia Gremium ze Złocieńca, Stowarzyszenia Boguś Team, Krystiana Budziszewskiego oraz Stowarzyszenia 4x4.
            Wychowankowie Ośrodka przygotowali spektakl jasełkowy oraz wigilijną wieczerzę, zaś goście obdarowali dzieci prezentami.
- Za wspólnie spędzone chwile serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkim Wesołych Świąt – mówi Brygida Rosa, Dyrektor placówki.