Wyróżnienie dla Powiatu Drawskiego
17-09-2021

Wyróżnienie dla Powiatu Drawskiego

Data wydarzenia: 17-09-2021

W dniu 16 września 2021 roku w sali Opery na Zamku w Szczecinie zostały ogłoszone wyniki i wręczone nagrody w konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2021”. Powiat Drawski w kategorii Powiaty otrzymał wyróżnienie.

W imieniu Powiatu Drawskiego nagrodę z rąk Marszała Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza i Wicemarszałka Olgierda Kustosza odbierały Katarzyna Szlońska–Getka Sekretarz Powiatu i Romana Kowalewicz Główny specjalista ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i z przedsiębiorcami.

Dziękujemy wszystkim organizacjom pozarządowym za dotychczasową owocną współpracę.

Więcej informacji:

Romana Kowalewicz