Imprezy w powiecie Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

04-11-2020

Zemsta Nietoperza

Data wydarzenia: 04-11-2020

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim organizuje wycieczkę do szczecińskiej opery, aby umożliwić mieszkańcom naszej gminy obejrzenie spektaklu operetkowego pt. „Zemsta nietoperza”. Historia, która zaczyna się w mieszczańskim domu, przechodzi przez salę balową, aby zakończyć się… w więzieniu, bawi od prawie półtora wieku publiczność na całym świecie. Intryga, przebrania, walce, kuplety – to wszystko tworzy niepowtarzalną atmosferę i pozwala przeżyć wspaniały wieczór w operze, wypełniony śpiewem i śmiechem…

Uczestnikami wycieczki mogą być przede wszystkim członkowie stowarzyszeń i organizacji, które są partnerami projektu wskazanymi we wniosku. W przypadku wolnych miejsc- również pozostali chętni, którzy spełniają następujące warunki:

1.są mieszkańcami gminy Drawsko Pomorskie;

2. są osobami pełnoletnimi;

3. dobrowolnie wypełnią:

• a )deklarację uczestnictwa wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji wyjazdu,
  • b) oświadczenie o stanie zdrowia w związku z COVID-19,
  • c) oświadczenie o stanie zdrowia w związku z COVID-19 wymagane przez Operę na Zamku w Szczecinie;

Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy dokonać wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 94 341 38 96 podając imię, nazwisko oraz datę urodzenia (do celów ubezpieczenia). W przypadku większej liczby chętnych do udziału w wyjeździe niż liczba miejsc, sporządzona zostanie lista rezerwowa. Zgłoszenia do 12 listopada br., bądź do wyczerpania wolnych miejsc.

link do wydarzenia na stronie Opery: http://www.opera.szczecin.pl/component/repertuar/spektakl/241-zemsta-nietoperza
Termin: 14 listopada 2020 (sobota), godz.: 19:00 Wyjazd: plac Leopolda Kuczerawego (przy postoju Taxi) w Drawsku Pomorskim, godz. 16:00
Wyjazd jest bezpłatny. Organizator zapewnia: transport, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW.

Wyjazd zorganizowany w ramach projektu „Rusza autobus kulturalny - miejsce w nim czeka na Ciebie!”, którego celem jest ułatwienie dostępu do wartościowej oferty kulturalnej, m.in. takich instytucji jak: teatry, muzea, filharmonie, opery, czyli miejsc ważnych dla polskiej kultury- szerokiemu gronu odbiorców.

Zadanie sfinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Adam Cygan

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim