Zmagania z Utopią – konkurs rozstrzygnięty
16-11-2018

Zmagania z Utopią – konkurs rozstrzygnięty

Data wydarzenia: 16-11-2018

W środę 14 listopada 2018 r. podczas posiedzenia Zarządu Powiatu Drawskiego zostały wręczone nagrody laureatom VI Dyktanda o Pióro Starosty Drawskiego.

Statuetka Mistrza Ortografii 2018 r. powędrowała do ucznia z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim Roberta Jankowskiego, tytuł pierwszego Wicemistrza otrzymała również uczennica kaliskiego liceum Maja Piskorowska, natomiast  drugim Wicemistrzem ortografii  została Katarzyna Lewandowska.
Nagrody laureatom konkursu wręczyli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Wicestarosta Jacek Kozłowski.
Za pomoc w organizacji i przygotowaniu dyktanda dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim: Iwonie Kucharskiej, Annie Ignacak, Małgorzacie Jasyk, oraz nauczycielkom języka polskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim Grażynie Czerner, Aleksandrze Radeckiej i Joannie Mączkowskiej.
Mistrzom serdecznie gratulujemy  oraz   zapraszamy wszystkich na VII edycję Dyktanda o Pióro Starosty Drawskiego w 2019 roku.