Zmiany podatku VAT – 2015 / 2016 rok - szkolenie
19-04-2016

Zmiany podatku VAT – 2015 / 2016 rok - szkolenie

Data wydarzenia: 19-04-2016

Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości przy Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Zmiany podatku VAT – 2015 / 2016 rok”.

Celem szkolenia jest przedstawienie wprowadzanych zmian w podatku VAT w 2015 i w 2016 roku. Szkolenie ma na celu przypomnienie najważniejszych zmian obowiązujących od początku 2015 r. oraz zmian już zatwierdzonych na rok 2016.

Szkolenie kierowane jest do pracowników działów księgowych, do osób rozliczających i odpowiedzialnych za rozliczenie i dokumentację VAT, do właścicieli firm i biur rachunkowych.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymują materiały, wysłuchają wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej, w każdym temacie na zakończenie bloku odbędzie się dyskusja.

Szkolenie poprowadzi Marta Frąckowiak magister nauk ekonomicznych, księgowa posiadająca świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, trener w zakresie podatków i analizy ekonomicznej, właściciel Biura Rachunkowego rozliczającego przedsiębiorstwa małe, średnie i duże.

Szkolenie odbędzie się w Drawsku Pomorskim dnia 26 kwietnia 2016 r., g. 9.00
miejsce szkolenia:
Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim
Pl. Elizy Orzeszkowej 3, sala narad 07.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: dpcwp@powiatdrawski.pl .
W przypadku dodatkowych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu (94) 36 30 763.

Pliki do pobrania:

Serdecznie zapraszamy!