Zwycięzcy  I   naboru  „Programu Społecznik na lata 2019 – 2021” w  powiecie drawskim
14-01-2020

Zwycięzcy I naboru „Programu Społecznik na lata 2019 – 2021” w powiecie drawskim

Data wydarzenia: 14-01-2020

W dniu 10 stycznia 2020 roku została ogłoszona lista wniosków zakwalifikowanych do otrzymania dofinansowania Mikrodotacji I naboru 2020 z podziałem na subregiony, w ramach zadania publicznego „ Program Społecznik na lata 2019 – 2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S A na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

W powiecie  drawskim dofinansowanie otrzymali :

1. Klub Piłkarski Drawsko Pomorskie na działanie „Łączy nas sport”, „Turniej Przyjaźni” i  „ I Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w piłce nożnej”.
  2.  Stowarzyszeni Przyjaciół Kultury INSPIRACJA na działanie „Zagraj i posprzątaj” i „Ogólnopolski turniej FIFA 20”
  3. Uczniowski Klub Sportowy  Valiant Gold Team na działanie „III Puchar Polski dla Dzieci i Młodzieży w Brazylijskim Jiu Jitsu”.
  4. Ochotnicza Straż Pożarna z Kluczewa  na działanie  „Sport Kluczem do zdrowia”.
  5. Klub Sportowy Orliczek na działanie „Ekstraklasa Marzeń”
  6. Ochotnicza Straż Pożarna Siemczyno na działanie „Lapidarium – zachowanie pamiątek wartości historycznej”.
  7. Stowarzyszenie Historyczne – Kulturalne „Tempelburg” na działanie „Odkrywanie historii ukrytej w ziemi”.
  8. Stowarzyszenie  Naturalnie z Pomysłem na działanie„Co w sercu to na dłoni – lepimy i szkliwimy”

SERDECZNIE  GRATULUJEMY

Tekst : Romana Kowalewicz, Główny specjalista ds. organizacji pozarządowych  i współpracy z  przedsiębiorcami.