Imprezy w powiecie Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

25-07-2013

Wiejski Festyn Lipcowy w Muzeum PGR w Bolegorzynie

Data wydarzenia: 25-07-2013

W najbliższą sobotę, 27 lipca, odbędzie się festyn w Muzeum PGR w Bolegorzynie. Impreza wpisuje się w kalendarz obchodów XV - lecia Powiatu Drawskiego.

Muzeum PGR w Bolegorzynie obchodzi w tym roku V rocznicę funkcjonowania. Uroczyste otwarcie imprezy nastąpi o godz. 13.00. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. konkursy, loteria fantowa oraz wystawa rękodzieła. Odbędą się także ” II Zawody Sołeckie o Złoty Beret Wójta gminy Ostrowice”.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy plan wydarzenia:

plakat-bolegorzyn

Przypomnijmy:

w tym roku mija 15 lat od ustanowienia samorządu powiatowego w Polsce. Z tego względu Powiatu Drawski zaplanował szereg działań podsumowujących ten istotny jubileusz.

Piętnasta rocznica funkcjonowania obchodzona jest przez wszystkie powiaty w Polsce. Powiat Drawski wkroczył w ten okres szczególnie dumny: ZAJĄŁ I MIEJSCE W KRAJU w najważniejszym rankingu samorządowym, prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich (w kat. do 60 tys. mieszkańców).

O wszystkich imprezach odbywających się w ramach obchodów jubileuszu XV-lecia Powiatu Drawskiego będziemy informować na bieżąco.