5000 zł dla  ORGANIZACJI/GRUPY NIEFORMALNE
03-08-2021

5000 zł dla ORGANIZACJI/GRUPY NIEFORMALNE

Data wydarzenia: 03-08-2021

W dniu 3.08.2021 r. w sali narad w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyło się szkolenie dla NGO i grup nieformalnych z mikrodotacji, lokalne przedsięwzięcia FIO w województwie zachodniopomorskim 2021-2023.

Zebrani uzyskali informacje na temat wsparcia finansowego dla młodych organizacji oraz grup nieformalnych. Jest to wsparcie finansowe w wysokości 5 000 zł, udzielane w konkursie ofert, dla lokalnych przedsięwzięć realizowanych przez grupy inicjatywne oraz dla młodych NGO, przeznaczone na rozwiązywanie problemów społeczności lokalnych oraz wzmocnienie potencjału  młodych organizacji pozarządowych. Aplikacje konkursowe składamy do 6.08.2021 r. do godziny 20:00 w generatorze. Powodzenia.

Tekst: Romana Kowalewicz, Główny specjalista ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i z przedsiębiorcami