Kolejne dofinansowania dla stowarzyszeń
05-08-2020

Kolejne dofinansowania dla stowarzyszeń

Data wydarzenia: 05-08-2020

W dniu 30.07.2020 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, kolejne 8 organizacji pozarządowych z naszego powiatu podpisało umowy i otrzymało finansowanie bądź dofinansowanie w trybie pozakonkursowym, na zaplanowane działania organizacji.

Umowy podpisywali Stanisław Cybula Starosta Drawski i Waldemar Włodarczyk Etatowy Członek Zarządu oraz uprawnieni przedstawiciele organizacji pozarządowych tj:
  1. Uczniowskim Klubem Sportowym  „Traper” ze  Złocieńca na zadanie pn. „Promocja sportu wśród mieszkańców Powiatu Drawskiego i promocja Powiatu Drawskiego poprzez sport”.
  2. Stowarzyszeniem Na Rzecz Wspierania Dzieci i Rodziny „Familia” z Drawska Pomorskiego na zadania pn. „Jestem świadomym rodzicem” i na drugie zadania   „Razem przeciwko przemocy”
  3. Stowarzyszenie Klub Abstynenta „Carpe Diem”  ze  Złocieńca na zadanie pn. „Moje życie jest w moich rękach”
  4. Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „Otwórzmy Serca” z Czaplinka na zadanie pn.  „Rehabilitacja, masaż osób niepełnosprawnych ”
  5. Stowarzyszeniem Przyjaciół Drawska „Meander” z Drawska Pomorskiegona zadanie pn.  „ Sztukateria. VIII Festiwal Sztuk Alternatywnych”.
  6. Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym Powiatu Drawskiego,
    ze  Złocieńca na zadanie pn. „Bezpieczeństwo wodne w Powiecie Drawskim.
  7. Stowarzyszenie KLUB AKTYWNY  w Drawsku Pomorskim na zadanie pn. „FLAMENCO-taniec świata w Powiecie Drawskim”
  8. Stowarzyszeniem  To Tu – Akademia Twórczych Umiejętności w Czaplinkuna zadanie pn. : „Trening i popularyzacja idei wolontariatu. Imieniny Ulicy Studziennej”.

Tekst: Romana KowalewiczGłówny specjalista ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i z przedsiębiorcami