Komisja w słoikach - cz. 3
23-09-2020

Komisja w słoikach - cz. 3

Data wydarzenia: 23-09-2020

W dniu dzisiejszym tj. 23 września br. komisja oceniająca produkty i dania w „Mobilnym Festiwalu Słoika 2020” zakończyła wizyty w organizacjach: stowarzyszeniach, kołach gospodyń wiejskich i sołectwach, które zgłosiły się do konkursu. Swoimi przepisami z komisją podzieliły się Stowarzyszenie Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Drawsku Pomorskim, Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy-Ośrodek Rehabilitacyjno - Kulturalny w Drawsku Pomorskim, Koła Gospodyń Wiejskich w Mielenku Drawskim oraz Sołectwo Zagozd.

Podsumowując tegoroczną edycję konkursu Festiwal Słoika informujemy, że do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba -  12 organizacji z powiatu drawskiego. Komisja konkursowa składa serdeczne podziękowania  wszystkim osobom, które z należytą starannością i gościnnością przyjmowały członków komisji i prezentowały swoje potrawy.
Tegoroczny poziom konkursu jest bardzo wysoki. Laureaci konkursu otrzymają nagrody zarówno finansowe jak i rzeczowe podczas podsumowania w sobotę 3 października br.

Tekst i zdjęcia:
Agnieszka Brzeźniakiewicz