Imprezy w powiecie Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

03-03-2021

Mój cudowny bajkowy świat – konkurs plastyczny drawskiej biblioteki

Data wydarzenia: 03-03-2021

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Drawsku Pomorskim zaprasza dzieci i młodzież z terenu powiatu drawskiego do udziału w konkursie plastycznym „Mój cudowny bajkowy świat”.

Uczestnicy konkursu mogą przygotować pracę plastyczną, wykonaną dowolną techniką artystyczną (płaską) w formacie A3.
Organizatorzy na nagrody przeznaczono kwotę w wysokości 2000 zł. Prace należy dostarczyć w terminie do 14  maja 2021r. osobiście lub pocztą na adres Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej  w Drawsku Pomorskim,  ul Piłsudskiego 12.
Co ciekawe nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe będą prezentowane na wystawie pokonkursowej podczas PARK – Drawski Festiwal Teatrów Ulicznych. Tam odbędzie się również wręczenie nagród.
Szczegóły oraz zgłoszenie do konkursu dostępne są w regulaminie.

Karta zgloszeniowa

Tekst: