Nowy plac zabaw
17-06-2021

Nowy plac zabaw

Data wydarzenia: 17-06-2021

Wtorkowy poranek 15 czerwca br. przyniósł wiele radości dzieciom z Przedszkola Specjalnego i Szkoły Podstawowej Specjalnej z Drawska Pomorskiego. Tego dnia udostępniony został nowy plac zabaw na terenie szkoły.

Plac zabaw powstał dzięki środkom finansowym Powiatu Drawskiego, Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną "AMALA" oraz środkom unijnym w ramach projektu „ABC Przedszkolaka w ZPE-T w Bobrowie”. Plac jest usytuowany przy budynku na ul. Seminaryjnej w Drawsku Pomorskim.
W uroczystości otwarcia – przekazania placu zabaw dzieciom - wzięli udział przedstawiciele samorządu powiatowego w osobach: Barbara Głowacka – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu, przedstawiciele Zarządu Powiatu w osobach: Mariusz Nagórski, Waldemar Włodarczyk, Zbigniew Dudor, Marek Tobiszewski oraz Mariola Puchalska – Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim.

Tekst:
Izabela Krężołek