Imprezy w powiecie Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Wakacyjne Artystyczne Podwórko - Złocieniec

Wakacyjne Artystyczne Podwórko - Złocieniec

Data wydarzenia: 22-06-2022

Nadchodzą wakacje, czyli najlepsze dwa miesiące w roku! 
Jakże szkoda byłoby się w ten czas nudzić, ale spokojnie! Nuda nam nie straszna, dlatego już teraz zapraszamy Was na istnie artystyczne szaleństwo.
W barwnym otoczeniu Artystycznego Podwórka wspólnie będziemy bawić się chustą, tworzyć niezwykłą mapę marzeń, puszczać ogromne bańki, malować na wodzie oraz wsłuchiwać się w dźwięki natury, a dla pasjonatów fotografii znajdą się także warsztaty fotograficzne.
Biblioteka Publiczna będąca zbiorem niezwykłych historii zawartych w tysiącach książek to także idealne miejsce do świetnej zabawy. Spotkajmy się w niej, by wspólnie tworzyć zegary, ciasta 3D oraz pełne zapachu mydełka. Nie zgadniecie co jeszcze można robić w bibliotece – tańczyć i uprawiać zumbę!
Mnogość atrakcji czekać będzie na Was również w świetlicach wiejskich podczas aż ośmiu różnotematycznych tygodni. Będzie zdrowo, sportowo, a także ekologicznie i animacyjnie.
Wszystkich spragnionych filmowych wrażeń płynących z wielkiego ekranu zapraszamy do wakacyjnego kina, które na pewno Wam ich dostarczy.
Dla każdego coś dobrego, a to tylko niektóre z licznie przygotowanych atrakcji. Pełen program wakacyjnych animacji oraz repertuar kina znajdziecie na naszej stronie www.zok.zlocieniec.pl.
Autor: Powiat Drawski
Powrót