Logika oferty

Data wydarzenia: 28-02-2023

Zapraszam organizacje, które zamierzają złożyć ofertę w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych ogłoszonych przez Zarząd Powiatu Drawskiego w dniu 27 lutego 2023 r.

Podczas piątkowego spotkania z Piotrem Jaśkiewiczem OWES Koszalin oraz Dyrektor ROES  Dorotą Rybarską-Jarosz UM Szczecin usłyszeliśmy, że „wszystko się zmieniło”. Program współpracy, który wypracowywaliśmy jesienią 2022 r. uwzględnia zmiany i składane oferty też powinny mieć zachowaną logikę projektową. Zapraszam na spotkanie w czwartek 2 marca 2023 r. w sali narad w budynku Starostwa ul. Pl. E. Orzeszkowej 3, Drawsko Pomorskie:

17.00 - 17.15 - Logika oferty;

17.15 - 17.50 - odpowiedzi na pytania;

17.50 - 18.30 - kolejny etap prac Lokalnej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Zespół ds. prac nad Lokalną Federacją Organizacji Pozarządowych zapraszam o godz. 16.00 pokój 203.

Autor: Joanna Kulesza, NGO