Geodezja Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

W Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, zostały uruchomione internetowe portale tematyczne:
 
 1. PORTAL GEODETY, który przeznaczony jest dla wykonawców prac geodezyjnych, do zgłaszania prac geodezyjnych na terenie powiatu, dokonywania opłat i pobierania materiałów zasobu. Dostęp do portalu będzie możliwy po złożeniu stosownego wniosku o założenie takiego konta /pobierz. Wniosek można złożyć osobiście w Wydziale GK za pomocą operatora pocztowego lub elektronicznie poprzez skrzynkę podawczą e-PUAP.
 2. PORTAL KOMORNIKA, przeznaczony tylko dla komorników sądowych poszukujących nieruchomości na terenie powiatu należących do dłużników. Dostęp do portalu będzie możliwy po złożeniu stosownego wniosku o założenie takiego konta /pobierz.  Wniosek można złożyć osobiście w Wydziale GK za pomocą operatora pocztowego lub elektronicznie poprzez skrzynkę podawczą e-PUAP.
 3. PORTAL MAPOWY, służy do bezpłatnego, powszechnego przeglądania danych przestrzennych znajdujących się w powiatowej części państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego w postaci map zasadniczych czy map ewidencyjnych prezentowanych w przeglądarce internetowej. Bez potrzeby zakładania konta. Pobranie map odbywa się odpłatnie poprzez złożenie wniosku za pomocą Portalu Interesanta. 

 
Dzięki uprzejmości firmy GEOMATYKA-Kraków na czas trwania epidemii, uruchomione zostały również:
 
 1. PORTAL INTERESANTA, za pomocą którego, można zamówić dokumenty i materiały zasobu z powiatowej części państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (wypisy z rejestru gruntów, wyrysy z mapy ewidencyjnej, mapy ewidencyjne i zasadnicze itp.), a opłatę będzie można dokonać online za pomocą systemu płatności internetowych PeyByNet.
 2. Dostęp do portalu będzie możliwy:
  1. dla osób fizycznych posiadających Profil Zaufany,
  2. dla podmiotów gospodarczych, instytucji itp., po złożeniu stosownego wniosku o nadanie loginu i hasła  /pobierz. Wniosek można złożyć osobiście w Wydziale GK za pomocą operatora pocztowego lub elektronicznie poprzez skrzynkę podawczą e-PUAP.
 3. PORTAL RZECZOZNAWCY MAJĄTKOWEGO, za pomocą którego rzeczoznawcy majątkowi będą mogli zamówić i pobrać dane z Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości, a także dokonać opłaty online.
  Dostęp do portalu będzie możliwy po złożeniu stosownego wniosku o założenie takiego konta /pobierz.
 4. PORTAL NARAD KOORDYNACYJNYCH, służący do przeprowadzania przez starostę elektronicznych narad koordynacyjnych z instytucjami branżowymi. Dostęp do portalu będzie możliwy po złożeniu stosownego wniosku o nadanie loginu i hasła:/pobierz
 5. PORTAL PROJEKTANTA, dzięki któremu projektant/inwestor, będzie mógł złożyć wniosek do starosty wraz z dokumentami o przeprowadzenie elektronicznej narady koordynacyjnej, jak również dokonać opłaty online.
  Dostęp do portalu będzie możliwy: 
  a) dla osób fizycznych posiadających Profil Zaufany,
  b) dla podmiotów gospodarczych, instytucji itp., po złożeniu stosownego wniosku o nadanie loginu i hasła /pobierz Wniosek można złożyć osobiście w Wydziale GK za pomocą operatora pocztowego lub elektronicznie poprzez skrzynkę podawczą e-PUAP.
   
 
Na stronie głównej systemu e-Usług Publicznych Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim https://drawski.webewid.pl na dole w zakładce Instrukcje WEBEWID(Katalog e-Usług)  umieszczono instrukcje wraz z krótkimi  filmami instruktażowymi do składania wniosku poprzez udostępnione Portale, przedstawiające podstawowe operacje przy składaniu zamówienia w poszczególnych portalach.
W zakładce wnioski znajdują się druki do pobrania o założenie konta w Portalu Rzeczoznawcy, w Portalu Komornika, w Portalu Geodety, w Portalu Interesanta, w Portalu Projektanta, w Portalu Narad Koordynacyjnych. 
 
 
Screen z panelu systemu
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona