Podpisanie umów
01-06-2023

Podpisanie umów

Data wydarzenia: 01-06-2023

30 maja 2023 r. w sali narad Starostwa Powiatowego przedstawiciele stowarzyszeń podpisali umowy o dotacje na realizację zadań publicznych w 2023 r.

W spotkaniu uczestniczyła Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego, Wicestarosta oraz przedstawiciele Zarządu Powiatu Drawskiego.

Samorządowcy dziękowali za zaangażowanie wszystkim członkom organizacji: „Oddolne inicjatywy są dla nas bardzo cenne, ponieważ budują wspólnotę naszej społęczności, dialog i współodpowiedzialność. Życzymy pomyśłnej realizacji projektów“.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości Powiatu Drawskiego do udziału w różnorodnych wydarzeniach organizowanych przez stowarzyszenia. Tu zawsze jest przyjazna atmosfera i radość ze wspólnego działania.

Logotyp dotacji

Organizacje pozarządowe, które otrzymały dotacje do realizacji projektów w otwartych konkursach ofert prosimy o zamieszczanie  w opisie faktur zapisu: „Projekt dofinansowany przez Powiat Drawski w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2023 r.”. Prosimy również o korzystanie z logotypu na materiałach promocyjnych i zamieszczanie w sprawozdaniach z realizacji zadań linków do informacji zamieszczanych na stronach internetowych lub mediach społecznościowych.
Realizacja projektów, to przede wszystkim praca zaangażowanych organizacji pozarządowych na rzecz budowania dobra wspólnego mieszkańców Powiatu Drawskiego, za co dziękuje samorząd lokalny.

Autor: Joanna Kulesza, NGO