Spotkania organizacji pozarządowych
05-09-2023

Spotkania organizacji pozarządowych

Data wydarzenia: 05-09-2023

Zapraszamy organizacje pozarządowe na spotkania nt. :

·    projektu „Programu współpracy powiatu drawskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024”,

·         informacjach o aktualnych konkursach krajowych wspierających współpracę organizacji.

Projekt współpracy organizacji przygotowuje 6 organizacji z 5 gmin na konkurs do 25 września.
Od lat organizacje powiatu drawskiego realizują wspólnie wiele projektów. Warto wykorzystać do 30 listopada 2023 r. możliwość zdobycia środków na wspólną realizację projektów w 2024 r.  Działalność stowarzyszeń oparta jest na pracy pasjonatów, którym nawet nie trzeba organizować miejsca pracy, kontrolować, a efekty ich pracy służą mieszkańcom powiatu. Czy organizacje pozarządowe mogą tworzyć miejsca pracy?

Na te i inne pytania będziemy odpowiadać podczas spotkań:

·         Złocieniec – 11 września 16.00  ZS w Złocieńcu ul. Okrzei 9

·         Czaplinek – 12 września 16.00 Internat ZS w Czaplinku ul. Parkowa 2

·         Kalisz Pomorski – 13 września 18.00 Biblioteka Publiczna w Kaliszu Pomorskim ul. Wolności 31.

·    Drawsko Pomorskie – 14 września 16.00 Starostwo w Drawsku Pomorskim sala narad ul. Pl. Orzeszkowej 3

·         Wierzchowo – 21 września 16.00 Szkoła Podstawowa w Wierzchowie ul. Długa 26a

Zapoznaj się z projektem „Programu współpracy powiatu drawskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2024.”

Zapraszam

NGO