Wizyta studyjna w przedsiębiorstwach społecznych w Słupsku
02-10-2023

Wizyta studyjna w przedsiębiorstwach społecznych w Słupsku

Data wydarzenia: 02-10-2023

W dniach 25-26 września 2023 r. w przedsiębiorstwach społecznych w Słupsku odbyła się wizyta studyjna Grupy roboczej ADHD w ramach realizacji projektu Programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni +” na lata 2021 – 2023, edycja 2023 pt. „Muzyką połączeni – międzypokoleniowa przestrzeń bezpieczeństwa, udziału i solidarności”.

Przedstawiciele organizacji pozarządowych powiatu drawskiego rozmawiali z:

-        Dyrektorką Słupskiego Centrum Organizacji Pozarządowych - Beatą Macedońską,

-        Prezeską Centrum Inicjatyw Obywatelskich OWES w Słupsku - Patrycją Czawłytko,

-        Prezeską Spółdzielni Socjalnej Pomocna Dłoń - Agnieszką Budkowską,

-        Prezeską Przedsiębiorstwa Społecznego Akademia Zdrowia i Rozwoju w Grąbkowie - Anną Gołębiowską.

Dziękujemy za serdeczne przyjęcie oraz praktyczne wskazówki współpracy przedsiębiorstw społecznych. Po co? Jak je tworzyć? Przedstawimy w kolejnych informacjach.

Grupa robocza ADHD

Autor: Joanna Kulesza, specjalista NGO