Przypominamy o spotkaniu w dn. 31.10.2023 r.
30-10-2023

Przypominamy o spotkaniu w dn. 31.10.2023 r.

Data wydarzenia: 30-10-2023

Szanowni Państwo, przypominamy o spotkaniu w dn. 31.10.2023 r. (wtorek) w sali narad w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim przy ul. Pl. E. Orzeszkowej 3 na godzinę 16.00.

Spotkanie nie jest obowiązkowe. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne. Podczas spotkania poruszymy kwestie zakładania stowarzyszeń i fundacji oraz przedstawimy wykorzystanie generatora WITKAC (w poprzednim mailu podaliśmy przez pomyłkę błędną nazwę generatora, KRAWIEC, który jest program księgowym, zamiast WITKAC) do przeszukiwania ogłoszeń i składania ofert przez organizacje pozarządowe. W załączeniu plakat. Na spotkanie mogą zaprosić Państwo przyjaciół i znajomych. Pozdrawiamy!

Spotkanie zostanie zorganizowane dzięki pomocy Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim.

Stowarzyszenie Twórczości i Rozwoju "Wspólne Cele"

Przedstawiciel: Mariusz Sobkowiak
Tel. 669-847-078