Zaproszenie dla organizacji
20-12-2023

Zaproszenie dla organizacji

Data wydarzenia: 20-12-2023

Zapraszamy organizacje pozarządowe do składania ofert na realizację zadania: „Organizacja warsztatów nt. partnerstwa samorządów i organizacji pozarządowych w budowaniu wspólnoty lokalnej”.

Podczas ostatniego spotkania ponad 100 osób miało okazję poznać się, a co więcej współdziałać przez cały rok 2023. Dzięki wspólnym rozmowom, wizytom studyjnym w przedsiębiorstwach społecznych, powstało wiele pomysłów i  w celu ich realizacji organizacje przygotowały i przygotowują projekty do konkursów ogólnopolskich. Wszystko wymaga wiele pracy, zaangażowania i rozmów. Najbliższy kalendarz działań:

•      28 grudnia 2023 r. od 10.00 do 11.00 – spotkanie online dla chętnych organizacji tworzących miejsca pracy (chętnych proszę o przesłanie swoich mali z tytułem PRACA, to wówczas wyślemy linki do spotkania online + stacjonarnie, w tym samym czasie pokój 203 w starostwie);
  •     4 stycznia 2024 r. o godzinie 17.00 – w Sali narad budynku starostwa przy ul. Orzeszkowej 3 w Drawsku Pomorskim, zapraszamy na spotkanie dot. omówienia i doprecyzowana priorytetów otwartych konkursów ofert Powiatu Drawskiego. Planowane  ogłoszenia otwartych konkursów ofert do 30 stycznia 2024 r.
  •      9 stycznia 2024 r. do godziny 24.00 – składanie ofert na realizację zadnia: „Organizacja warsztatów nt partnerstwa samorządów i organizacji pozarządowych w budowaniu wspólnoty lokalnej”. Dotyczy tylko kwestii organizacyjnych np. posiłki, noclegi, pomieszczenia na warsztaty, natomiast samo prowadzenie przez ekspertów jest po stronie starostwa.

Dziękując za współpracę w 2023 roku, życzymy w 2024 roku dużo zdrowia, wytrwałości we wspólnym pokonywaniu wyzwań i jak największej satysfakcji dla każdego z realizacji wspólnych marzeń.

Link do konkursu

Autor: Joanna Kulesza, specjalista NGO