Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Środa z funduszami dla instytucji ochrony zdrowia
27-11-2015

Środa z funduszami dla instytucji ochrony zdrowia

Data wydarzenia: 27-11-2015

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Środa z funduszami dla instytucji ochrony zdrowia”, które odbędzie się 02 grudnia br. o godz. 10:00, w sali konferencyjnej nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy 28 Lutego 16.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji o wszystkich dostępnych środkach
i planowanych naborach w ramach Programów Operacyjnych na lata 2014-2020 dlainstytucji ochrony zdrowia zainteresowanych realizacją projektów dotyczących m.in.: zakupu aparatury medycznej oraz sprzętu medycznego, podniesienia kompetencji zawodowych i kwalifikacji kadr medycznych, wdrożenia kompleksowych programów zdrowotnych w zakresie:

-      wczesnego wykrywania wad rozwojowych i rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością,

-      chorób negatywnie wpływających na rynek pracy, ułatwiających powrót do pracy, umożliwiających wydłużenie aktywności zawodowej oraz zwiększenie zgłaszalności na badania profilaktyczne.

 

Spotkanie prowadzone będzie przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne.Planowane zakończenie - godz. 13:00.

 

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 01.12.2015 r. do godz. 14:00.

 

Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pllub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach i szkoleniach.

Organizator szkolenia:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

Ul. 28 Lutego 16

78 - 400 Szczecinek

Tel.: 94 372 92 50 lub 94 372 92 47

e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl

Zaprasza zespół LPI:

Małgorzata Kucharska-Kazirod

Anna Dudź

Magdalena Wójciszyn

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona