Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

W ramach współpracy
24-11-2015

W ramach współpracy

Data wydarzenia: 24-11-2015

W czwartek 19 listopada 2015r. w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie, którego tematem przewodnim było podsumowanie dotychczasowych działań związanych z promocją i rozwojem turystyki na terenie powiatu drawskiego, a także wytyczenie kierunków współpracy na przyszły rok. Spotkanie rozpoczął i prowadził Jacek Kozłowski - Wicestarosta Drawski.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji związanych z turystyką:  LOT Drawsko  reprezentował -  Artur Krzemień, LOT Czaplinek - Ryszard Swęd, Stowarzyszenie Land Lover Club PL-  Norbert Zbróg, Henrykowskie Stowarzyszenie  w Siemczynie - Adam Andziak, natomiast wydziały promocji reprezentowali: gminę Drawsko Pomorskie Paweł Górzyński, gminę Czaplinek: Katarzyna Szlońska i Monika Doroba, gminę Złocieniec: Sebastian Kuropatnicki i Joanna Sabat, gminę Kalisz Pomorski: Bernadetta Klimczak i Joanna Maras, gminę Wierzchowo Jarosław Leszkiewicz, Powiat Drawski: Agnieszka Brzeźniakiewicz i Karolina Podolska, Drawski Ośrodek Kultury - dyrektor Jolanta Pluto Prądzyńska.

Głównym tematem spotkania było omówienie wydania wspólnego Kalendarza Imprez w powiecie drawskim w 2016 r., promocji powiatu, gmin i stowarzyszeń na targach turystycznych, podsumowanie tegorocznej akcji promocyjnej „Wrzesień z rabatem”.

Wszyscy uczestnicy spotkania zgodnie określili działania na przyszły rok. Widząc potrzebę wspólnej promocji ustalili, że  z ofertą turystyczno - usługową w 2016r. Powiat Drawski, gminy i organizacje turystyczne wystawią się na targach turystycznych w Poznaniu i we Wrocławiu. Przyszłoroczny kalendarz imprez w powiecie drawskim zostanie wydany w formie folderu i kolportowany będzie przede wszystkim w Szczecinie, Koszalinie, a także podczas targów turystycznych w Poznaniu i we Wrocławiu. W celu dopracowania szczegółów akcji promocyjnej „Wrzesień z rabatem”  jeszcze w grudniu tego roku w każdej w gminie powiatu drawskiego odbędzie się spotkanie przedstawicieli promocji i branży turystyczno -usługowej, poświęcone przeanalizowaniu zakresu świadczonych usług i formy promocji akcji.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona