Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Mistrzowie „w nogę”
05-11-2015

Mistrzowie „w nogę”

Data wydarzenia: 05-11-2015

4 listopada 2015 roku w Choszcznie zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Szkół Specjalnych w piłce nożnej halowej. W turnieju wzięło udział 11 zespołów z terenu całego województwa zachodniopomorskiego. Wygrała drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Drawska Pomorskiego. W dniach 6-8 listopada, będzie reprezentowała województwo zachodniopomorskie na Mistrzostwach Polski w Płocku.

Drużyna ZSP z Drawska Pomorskiego w swojej grupie rywalizowała z drużynami z: Pyrzyc, Chojny, Stargardu, Goleniowa i Suliszewa k/ Choszczna.

Oto wyniki:

Drawsko Pom.- Chojna 4:1

Drawsko Pom.- Pyrzyce 5:1

Drawsko Pom. - Stargard 2:0

Drawsko Pom. - Suliszewo 2:0

Drawsko Pom. -Goleniów 1:0

W swojej grupie drużyna ZSP Drawsko Pom. zajęła I miejsce i w finale rywalizowała z I drużyną z grupy B - Policami. Mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla drużyny ZSP Drawsko Pom., która została Mistrzem Województwa w piłce nożnej halowej.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Rafał Dębowski, a najlepszym bramkarzem Dominik Smoliński, również uczeń ZSP w Drawsku Pomorskim.

Drużyna wystąpiła w składzie: Bałkonis Przemysław, Dębowski Rafał(k), Przyłoga Adrian, Zawojski Patryk, Retkowski Karol, Gryzel Piotr, Smoliński Dominik(br), Kapuściak Roman, Śliwczyński Cezary, Majda Alan, Andrykowski Sebastian. Trenerami zespołu są nauczyciele wychowania fizycznego Andrzej Borzymowski i Jarosław Łaszczewski.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona