Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zmiany w VAT
02-11-2015

Zmiany w VAT

Data wydarzenia: 02-11-2015

W dniu 29.10.2015 roku w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyło się bezpłatne szkolenie pn. Zmiany podatku VAT - 2015/2016 rok”, zorganizowane przez Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości (DPCWP) oraz Polską Fundację Przedsiębiorczości (PFP) - jako instytucję wspierająca rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Szkolenie otworzył Wicestarosta Jacek Kozłowski.

W szkoleniu wzięło udział ok. 30 osób. Skierowane zostało do pracowników działów księgowych, do osób rozliczających i odpowiedzialnych za rozliczenie i dokumentację VAT oraz do właścicieli firm i biur rachunkowych.

Podczas szkolenia uczestnicy otrzymali materiały, wysłuchali wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej, a  na zakończenie bloku odbyła się dyskusja.

Podczas szkolenia przedstawiciele Urzędu Skarbowego w Drawsku Pomorskim zachęcali uczestników  do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii „Nie daj się oszukać sprawdź paragon” ( więcej o inicjatywie na www.mf.gov.pl)

 

Szkolenie poprowadziła Marta Frąckowiak- magister nauk ekonomicznych, księgowa posiadająca świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów, trener w zakresie podatków i analizy ekonomicznej, właściciel Biura Rachunkowego rozliczającego przedsiębiorstwa małe, średnie i duże.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona