Uczniowie na Komendzie
01-12-2015

Uczniowie na Komendzie

Data wydarzenia: 01-12-2015

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim brali udział w konkursie „Profilaktyka oczami młodzieży” organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie. Po sukcesach powiatowych, zostali zaproszeni na galę wojewódzką. Jedna z uczennic zdobyła wyróżnienie.

Do Szczecina zostali zaproszeni uczniowie Karolina Kawecka, Patrycja Biskupska z kl.3 d, oraz Szymon Gabrysiak z kl. 1d, który brał udział w projekcie jeszcze jako uczeń Gimnazjum w Kaliszu Pomorskim.

W trakcie gali młodzież uczestniczyła w warsztatach filmowych oraz w finałowym podsumowaniu konkursu. Odbyły się one w budynku telewizji i były prowadzone przez znanych reporterów.

Na ponad 500 prac konkursowych, wysoko oceniono pracę Patrycji, która w kategorii „zdjęcia” otrzymała wyróżnienie. Wiedza, jaką uczniowie zdobyli na warsztatach z pewnością zaprocentuje już niedługo, podczas kolejnej edycji konkursu.