Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Andrzejki z Sercem
02-12-2015

Andrzejki z Sercem

Data wydarzenia: 02-12-2015

Wizyta wolontariuszy - uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Niemieńsku.

Wolontariusze z kaliskiego ZSP po raz kolejny już zaproszeni zostali do udziału w zabawie andrzejkowej do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Niemieńsku. Młodzież chętnie skorzystała z okazji wspólnej zabawy z dziećmi. Na wizytę uczniowie wyruszyli w dniu 26 listopada 2015 r. wraz z opiekunami grupy Anną Józiak i  Paulą Kononowicz-Nowak.

W tym wyjątkowym dniu, podczas spotkania z dziećmi nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewów i oczywiście wróżb andrzejkowych. Andrzejkowe serce, andrzejkowe kubeczki, wyścigi bucików, to przykłady wróżb, jakie zorganizowali licealiści. Odpowiednia muzyka, poczęstunek i świetny humor - niczego nie brakowało. Na twarzach uczestników widać było zadowolenie z miło spędzonego czasu.

Na koniec zabawy w podziękowaniu za duży wkład młodzieży i dobre serce Agnieszka Korzeniewska, Dyrektor „Ośrodka” w Niemieńsku, złożyła na ręce opiekunów ogromne podziękowanie i prezent wykonany przez dzieci.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka!

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona