Przedsiębiorca i młodzież
07-12-2015

Przedsiębiorca i młodzież

Data wydarzenia: 07-12-2015

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim zaprosił uczniów i przedsiębiorców do udziału w akcji „Przedsiębiorca i młodzież. Partnerzy na rynku pracy.”. W związku z tym w dniu 20. listopada 2015 r. grupa uczniów z Gimnazjum w Drawsku Pomorskim odwiedziła firmę Kabel-Technik-Polska, a uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Złocieńcu odwiedzili firmę STM w Złocieńcu.

Uczniowie mieli okazję poznać charakter pracy zawodowej i funkcjonowanie firm produkcyjnych. Wydarzenie to miało uświadomić młodym ludziom, że są odpowiedzialni za swoją przyszłość i już na etapie edukacji w gimnazjum powinni obserwować rynek pracy. Spotkanie przedsiębiorców z młodzieżą to doskonała okazja dla przedsiębiorców do poznania podejścia do kariery, pracy, i życia zawodowego nowego pokolenia pracowników.