Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Architektura ciekawości
08-12-2015

Architektura ciekawości

Data wydarzenia: 08-12-2015

CYKL SPOTKAŃ ZAWODOZNAWCZYCH W ZSP W KALISZU POMORSKIM - ARCHITEKT KRAJOBRAZU

Dnia 4 grudnia 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim w ramach rozpoczynającego się cyklu ,,Spotkania z ciekawymi ludźmi”, gościł dr inż. Paweł Nowak z Katedry Projektowania Krajobrazu ze Szczecina.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas maturalnych. Gospodarzem i organizatorem spotkania była Anna Józiak, pedagog szkolny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim.

Prowadzący zapoznał uczniów ze specyfiką swojej pracy jako architekta krajobrazu, mówił o własnych osiągnięciach, możliwościach rozwoju i zwiększającym się zapotrzebowaniu na tego rodzaju usługi.

Pomysł cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi ma na celu zapoznanie uczniów z sylwetkami interesujących osób, które odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach. Spotkania te mają również za zadanie zachęcić młodych ludzi do aktywnego poszukiwania własnych dróg, swoich pomysłów na życie, nowych pasji, zainteresowań i talentów.

- Wierzę, że dzięki spotkaniom, uczniowie odkryją swoje zasoby i znajdą pomysł na realizację własnych marzeń - mówi A. Józiak.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona