Spotkanie Starostów z Biznesem Powiatu Drawskiego
09-12-2015

Spotkanie Starostów z Biznesem Powiatu Drawskiego

Data wydarzenia: 09-12-2015

8 grudnia 2015 roku Starosta Drawski Stanisław Kuczyński i Wicestarosta Jacek Kozłowski spotkali się z przedstawicielami drawskiego biznesu. Spotkanie w towarzystwie pracodawców, przedsiębiorców i samorządowców odbyło się w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim. Uczestniczył w nim także Janusz Garbacz, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego oraz Zbigniew Ptak - Burmistrz Drawska Pomorskiego.

Zgromadzonych gości przywitał Starosta S. Kuczyński. Następnie, Wicestarosta Jacek Kozłowski opowiedział o dotychczasowych osiągnięciach oraz planach dotyczących realizacji zamierzeń wynikających z koncepcji Kontraktu Samorządowego. W dalszej części spotkania Wicestarosta opowiedział o planowanych działaniach w zakresie wsparcia dla przedsiębiorców, zwrócił również uwagę, jak bardzo istotne jest kompleksowe wsparcie dla firm. Następnie Starosta zapowiedział plany tworzenia Izby Gospodarczej.

Na spotkaniu wystąpił również Łukasz Pietrzak, który przedstawił i omówił szczegóły złożonej koncepcji Kontraktu Samorządowego oraz Anna Hnatkowska, która przedstawiła ofertę Drawskiego Powiatowego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Kończąc spotkanie Starostowie złożyli życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne oraz wręczyli upominki dla przedsiębiorców. Życzenia świąteczne złożył także Burmistrz Drawska Pomorskiego.