W wigilijnym nastroju z kombatantami
11-12-2015

W wigilijnym nastroju z kombatantami

Data wydarzenia: 11-12-2015

W dniu 9 grudnia br. w bursie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim przedstawiciele wszystkich organizacji kombatanckich działających na terenie Powiatu Drawskiego wzięli udział w dorocznym spotkaniu opłatkowym.

Gości powitali Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Burmistrz Drawska Pomorskiego Zbigniew Ptak, którzy zapewnili kombatantów, że nadal mogą liczyć na ich wsparcie, przede wszystkim ze względu na szacunek, jaki należy się weteranom walk o wolność Ojczyzny. Gospodarze życzyli obecnym wszelkiej pomyślności, spokoju i radości w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

W spotkaniu udział wzięli również: Wicestarosta Drawski Jacek Kozłowski, Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz oraz Członek Zarządu Janina Jung.

Prezes Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ koło nr 41 Jan Domański podziękował władzom Powiatu za dotychczasową współpracę oraz złożył wszystkim życzenia świątecznie.

Uczestnicy spotkania składali sobie wzajemnie życzenia i po uroczystym łamaniu płatka spożywano tradycyjne potrawy wigilijne. Spotkanie przebiegało w miłej
i serdecznej atmosferze. Z programem artystycznym wystąpił zespół  Flamenco. Wszyscy goście otrzymali świąteczne upominki.

Pomocy przy obsłudze gości udzielili uczniowie Technikum Hotelarstwa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim.