Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

MOWa o fair - play
15-12-2015

MOWa o fair - play

Data wydarzenia: 15-12-2015

13 grudnia 2015 roku w sali gimnastycznej przy ulicy Grunwaldzkiej w Czaplinku odbył się II Międzygrupowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Celem zawodów była popularyzacja piłki siatkowej wśród wychowanek MOW oraz integracja międzygrupowa. W turnieju wzięły udział cztery grupy wychowawcze. Spotkania rozgrywano w systemie „każdy z każdym” dwa sety, każdy do 21 pkt. Rozegrano sześć meczów. Każde spotkanie dostarczyło kibicom wiele emocji, zaś dziewczęta zaciekle rywalizowały między sobą na parkiecie, walcząc o każdy punkt przybliżający do zwycięstwa w meczu. Spotkania dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian.

Ostatecznie tryumfatorem rozgrywek o Puchar Dyrektora MOW została Grupa II, która łącznie zdobyła 9 punktów. Drugie miejsce przypadło Grupie III, która zdobyła 5 punktów. Na trzecim miejscu uplasowała się Grupa I, zdobywając 4 punkty. Ostatnie miejsce przypadło grupie IV, której nie udało się zdobyć punktów. Turniej został podsumowany meczem pomiędzy wychowankami, a kadrą pedagogiczną Ośrodka. Po zaciekłej rywalizacji spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym (1 do 1).

 

Zwycięzcy drugiego turnieju piłki siatkowej zostali uhonorowani Pucharem, pamiątkowymi medalami oraz dyplomami. Serdeczne podziękowania należą się Kazimierzowi Solarkowi, który był głównym Sędzią zawodów. Dziękujemy również grupie ratowniczej Rescue Team, która sprawowała opiekę medyczną w trakcie trwania zawodów.

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair -play w jakim rozgrywane były zawody.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona