Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Nowa strona internetowa Powiatu Drawskiego
21-12-2015

Nowa strona internetowa Powiatu Drawskiego

Data wydarzenia: 21-12-2015

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową stronę internetową Powiatu Drawskiego. Witryna zawiera nie tylko szerszy zakres informacji, ale przede wszystkim ma nową szatę graficzną i dużo większe możliwości techniczne, które pozwolą na jej sukcesywne rozbudowywanie w przyszłości i dostosowanie do oczekiwań internautów.

Nowy portal został zaprojektowany zgodnie z zasadami technologii "Responsive Web Design", dzięki którym łatwiej będzie można korzystać z serwisu użytkownikom smartfonów i tabletów.
 
Dużą wagę przyłożono do tego, aby nowy serwis internetowy był dostępny dla osób niepełnosprawnych - wdrożona została wersja kontrastowa, elementy graficzne zostały dobrano i opisano tak, by osoby niedowidzące nie miały kłopotów z ich odczytaniem. Witrynę uporządkowano według nowych zasad, które umożliwią łatwiejsze i szybsze odnalezienie poszukiwanych informacji.
 
Naszym zamierzeniem   było stworzenie strony przejrzystej, ciepłej i zachęcającej odwiedzających do pozostania na niej. Mamy nadzieję, że obecna strona spełni oczekiwania internautów i będzie wygodnym narzędziem informującym nie tylko o działaniach Powiatu Drawskiego, ale także o ciekawych inicjatywach podejmowanych przez jego mieszkańców. Będziemy wdzięczni za wszelkie Wasze uwagi dotyczące zamieszczonych informacji oraz dalszej rozbudowy serwisu internetowego. Możecie je Państwo przesłać na adres: powiatdrawski@powiatdrawski.pl.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona