Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Każdy jest inny i wyjątkowy
17-12-2015

Każdy jest inny i wyjątkowy

Data wydarzenia: 17-12-2015

We wtorek 15 grudnia br. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Kierownik Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy w Drawsku Pomorskim Joanna Orzepowska zaprosili podopiecznych i sympatyków „Domu” na Spotkanie Wigilijne.

Spotkanie w atrakcyjnej, muzyczno-artystycznej oprawie, miało miejsce w Ośrodku Kultury w Drawsku Pomorskim. Udział wzięli w nim uczestnicy i ich bliscy, zaproszeni goście, pracownicy Ośrodka i przedstawiciele władz powiatu: Wicestarosta Jacek Kozłowski, Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz oraz Członek Zarządu Janina Jung, którzy złożyli życzenia i wyręczyli podziękowania dla rodziców Aliny Sakuta, Ewy Wagner, Danuty Piotrowicz, Jadwigi i Bernarda Lubetzkich oraz wolontariusza Mariusza Holewskiego, za zaangażowanie w życie „Domu”.

Widzowie mieli przyjemność obejrzeć jasełka zaprezentowane  przez uczestników „Domu” i wysłuchać pastorałkę wyśpiewaną przez jego pracowników. Nie zawiodła także pracownia kulinarna, która przygotowała odpowiednie do uroczystości potrawy. Uczestnicy przeżyli także spotkanie z Mikołajem. W tym roku dotarł on ze Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim, Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim oraz od Skarbnik Powiatu Drawskiego.

- Spotkanie Wigilijne było dla wszystkich radosnym, ale i wzruszającym przeżyciem - mówiła Kierownik „Domu” J. Orzepowska. - Uczestnikom i pracownikom należą się podziękowania za wysiłek włożony w przygotowanie uroczystości. Wszystkim gościom składamy zaś wyrazy wdzięczności za to, że zaszczycili nas swoją obecnością i zechcieli razem z nami świętować. Wszyscy tworzyliśmy jedną wielką rodzinę, w której każdy jest inny i wyjątkowy oraz otwarty na potrzeby drugiego człowieka.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona