Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Czwarta wieczerza wigilijna w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku
23-12-2015

Czwarta wieczerza wigilijna w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku

Data wydarzenia: 23-12-2015

Grudzień jest miesiącem magicznym, w którym przedświąteczna gonitwa przeplatana jest momentami refleksji i zadumy oraz snuciem planów na kolejny rok. Jest to także czas spotkań przy świątecznie zastawionym stole oraz wspólnego kolędowania.

Nie inaczej było 18 grudnia 2015 roku w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku, w którym o godzinie 17. do wspólnej kolacji zasiadły wychowanki MOW wspólnie z Starostą Drawskim – Stanisławem Kuczyńskim, Naczelnikiem Wydziału Edukacji – Izabelą Krężołek, Dyrektor MOW – Małgorzatą Jandą, Wicedyrektor MOW – Jolantą Laaser, oraz wychowawcami i nauczycielami MOW.
Uroczystość rozpoczęły wychowanki MOW prezentując specjalnie przygotowane na tę okoliczność jasełka noszące tytuł „Pokusy współczesności”, następnie przyszedł czas na składanie życzeń oraz tradycyjne łamanie się opłatkiem. Całość uroczystości została uzupełniona o wspólne kolędowanie oraz wręczenie nagród dla najbardziej aktywnych wychowanek. W trakcie spotkania ogłoszone zostały wyniki konkursów, m.in. Mój Anioł, Na najładniejszą kartkę świąteczną oraz wiedzy na temat profilaktyki HIV/AIDS. 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona