Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej już otwarte
04-01-2016

Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej już otwarte

Data wydarzenia: 04-01-2016

W dniu dzisiejszym (4 stycznia) zostały oficjalnie otwarte punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Drawskiego. W otwarciach udział wzięli m.in.: Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Przewodniczący Rady Powiatu Drawskiego Stanisław Mikołajczyk oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego Janusz Garbacz.

Od 1 stycznia 2016 r. powiaty będą realizowały nowe zadanie polegające na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej. Powiat Drawski utworzył dwa punkty nieodpłatnej pomocy prawnej. Pierwszy punkt znajduje się w budynku  Starostwa  Powiatowego, pokój nr 204 na II piętrze,  Plac Elizy Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie, drugi natomiast w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego  i Ustawicznego, pokój nr 1 na parterze, ul. Wałecka 57, 78-550 Czaplinek.
Więcej informacji na temat punktów nieopłatnego poradnictwa prawnego oraz harmonogram przyjęć: www.bip.powiatdrawski.pl .