Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Marszałek w Centrum
14-01-2016

Marszałek w Centrum

Data wydarzenia: 14-01-2016

We wtorek 12 stycznia 2016 roku w Centrum Sercowo-Naczyniowym w Drawsku Pomorskim miało miejsce spotkanie, w którym na zaproszenie Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego udział wziął Marszałek Jarosław Rzepa.

W związku z tym, że Placówka  nie posiada podpisanego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, rozmowy na ten temat były istotną częścią spotkania. Uczestnicy wyrazili nadzieję na szybkie podpisanie umowy. Dyskutowano także nad przyszłością Centrum i drawskiego szpitala.
Udział w spotkaniu wzięli m.in. Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Spółki „Szpitale Polskie” w Katowicach Zbigniew Czyż, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz, Ordynator i Kierownik Centrum Sercowo Naczyniowego NAFIS S.A. w Drawsku Pomorskim Janusz Skowronek, Prezes Zarządu spółki Szpitale Polskie Monika Podziewska, Dyrektor Zarządzający Michał Michalak oraz Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Jolanta Banaszek.
Przypomnijmy: Centrum Sercowo Naczyniowe NAFIS S.A. w Drawsku Pomorskim to nowoczesna specjalistyczna placówka opieki zdrowotnej, która zapewnia kompleksową opiekę w dziedzinie kardiologii inwazyjnej i chirurgii naczyniowej. Oddział kardiologiczny dysponuje nowoczesnym angiografem służącym do oceny stanu naczyń wieńcowych oraz angioplastyki tętnic wieńcowych i obwodowych. Personel medyczny to wysoko wyspecjalizowana kadra w obszarze kardiologii.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona