Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Srebrno - złoci
02-03-2016

Srebrno - złoci

Data wydarzenia: 02-03-2016

W dniu 26.02.2016 r. w Złocieńcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Złoto i srebro dla reprezentantów Liceum w Kaliszu Pomorskim.

 
Liceum w Kaliszu Pomorskim reprezentowały: Angelika Maciąg, Karolina Gierzkiewicz, Zuzanna Menżyk, Aleksandra Góralczyk, Hanna Krzak, Magdalena Zawada, Dominika Trojanek, Natalia Lenart, Klaudia Wolińska i Paulina Kucharska. Zawodniczki wygrały z reprezentacją Drawska Pomorskiego 15:5 i pokonały drużynę ze Złocieńca 18:10, zostając Mistrzyniami Powiatu Drawskiego. Będą reprezentować nasz powiat w zawodach regionalnych.
Drużyna chłopców w składzie: Dawid Kuca, Radosław Rembiałkowski, Kamil Gonciarz, Eryk Poliński, Piotr Lewandowski, Wojciech Gławdel, Artur Majorczyk, Michał Pieśkiewicz, Oskar Ziemnicki i Hubert Zaorski wygrała z zawodnikami ze Złocieńca 28:16 i zremisowała z drużyną z Drawska Pom. 18:18. W końcowej klasyfikacji zawodnicy z Kalisza Pomorskiego zajęli drugie miejsce w powiecie.
- Mecze były na wysokim poziomie i sukces nie przyszedł łatwo, dlatego jesteśmy dumni z reprezentantów naszej szkoły i składamy im serdeczne gratulacje – mówi trener obu drużyn, Renata Effenberg-Nawrot.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona