Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Nagroda wzrosła już trzykrotnie!
08-03-2016

Nagroda wzrosła już trzykrotnie!

Data wydarzenia: 08-03-2016

JEZIORO TAJEMNIC. Kabel Technik Polska - jeden z największych pracodawców województwa zachodniopomorskiego - podbił nagrodę za „u-boota”.

Wczoraj (7 marca br.) w Gabinecie Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego odbyło się uroczyste podpisanie deklaracji zwiększenia puli nagrody za wydobycie z jeziora Drawsko i przekazanie w uzgodniony sposób Starostwu Powiatowemu w Drawsku Pomorskim wraku historycznej łodzi podwodnej z okresu II Wojny Światowej lub wcześniejszego.

Pulę nagrody o kolejne 5 tys. zł podniósł Kabel Technik Polska sp. z.o.o. Podpis pod dokumentem w imieniu spółki złożył Prezes André Gerstner.

KTP wchodzi w skład grupy kapitałowej PKC Group. To nieustająco rozwijający się i jeden z największych pracodawców w regionie. W swoich działaniach koncentruje się na rozwiązaniach elektrycznych, w tym przede wszystkim na produkcji wiązek elektrycznych do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i autobusów oraz na produkcji wiązek kablowych i  szaf sterowniczych dla przemysłu kolejowego i energetycznego.

 

Materiał filmowy

 MATERIAŁ FILMOWY

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona