Pojadą na mistrzostwa regionu
09-03-2016

Pojadą na mistrzostwa regionu

Data wydarzenia: 09-03-2016

W dniu 1.02.2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim odbył się powiatowy turniej piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, w którym udział wzięli uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu drawskiego.

Był to kolejny turniej „Licealiady”. Do rywalizacji stanęły dziewczęta i chłopcy z ZSP Drawsko Pom, ZSP Złocieniec i ZSP Kalisz Pom. Grano systemem „każdy z każdym”, do wygranych dwóch setów. W klasyfikacji końcowej najlepiej wypadły obie drużyny z drawskiego ZSP, wygrywając pewnie wszystkie spotkania. Zespół dziewcząt i zespół chłopców z ZSP Drawsko Pom. reprezentować będą powiat drawski na kolejnym etapie rozgrywek, tj. mistrzostwach regionu.
                                                            WYNIKI KOŃCOWE:
      DZIEWCZĘTA                                                                                       CHŁOPCY
I m – ZSP Drawsko Pom,                                                               I m – ZSP Drawsko Pom,
II m – ZSP Złocieniec,                                                                     II m – ZSP Złocieniec,
III m – ZSP Kalisz Pom.                                                                   III m – ZSP Kalisz Pom.

Skład drużyny dziewcząt: Jędrzejczak Joanna, Pawłowska Aleksandra, Nowik Angela, Strajch Natalia, Piwowarska Weronika, Każmierczak Kinga, Milczarek Karolina, Skwirowska Patrycja, Jakubowska Julia, Frutczak Natalia, Matulewicz Karolina – opiekun - Andrzej Pedrycz.
Skład drużyny chłopców: Błeszyński Adam, Żołądkiewicz Mateusz, Jakubowski Jędrzej, Walkowiak Michał, Krymowski Michał, Chrypo Michał, Piwowarczyk Filip –opiekun - Jerzy Hołownia.