Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Kodeks pracy po zmianach – zapraszamy na szkolenie
29-03-2016

Kodeks pracy po zmianach – zapraszamy na szkolenie

Data wydarzenia: 29-03-2016

Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działające w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Kodeks pracy po zmianach od 2016 r.”

Celem szkolenia jest kompleksowe zapoznanie uczestników z najważniejszymi zmianami w prawie pracy od strony praktycznej, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji spornych, które najczęściej rozpatrywane są przez Sądy pracy i ze szczególną uwagą poddawane są kontroli przez PIP.
Szkolenie kierowane jest do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.
Szkolenie poprowadzi Maja Grzegorczyk – wykładowca Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, radca prawny, specjalista prawa pracy, trener z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.
 
Szkolenie odbędzie się w Drawsku Pomorskim dnia 7 kwietnia 2016 r., w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim, Pl. Elizy Orzeszkowej 3, sala narad 07.
 
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
 
W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: dpcwp@powiatdrawski.pl .
W przypadku dodatkowych pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu (94) 36 30 763.
 
Pliki do pobrania:
Serdecznie zapraszamy!
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona