Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Bez czerwonego dywanu
29-03-2016

Bez czerwonego dywanu

Data wydarzenia: 29-03-2016

Ocena przedsięwzięć planowanych w ramach Kontraktu Samorządowego była jednym z celów roboczego spotkania Starosty Stanisława Kuczyńskiego z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Jarosławem Rzepą w dniu 29 marca 2016 r.

Podczas spotkania w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, którego uczestnikiem był również Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz, Sekretarz Powiatu Jacek Brzozowski oraz Dyrektor Wydziału Turystyki i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Damian Greś, omówiono także zagadnienia związane z rozliczeniem inwestycji drogowych współfinansowanych przez władze samorządowe województwa. Ponadto, pan Marszałek wyraził zainteresowanie i zapowiedział obecność na Powiatowej Gali Talentów, która odbędzie się we wtorek, 5 kwietnia br. w sali kinowej drawskiego Ośrodka Kultury.
Jednym z tematów rozmowy był także udział Województwa Zachodniopomorskiego w prowadzonej przez Powiat Drawski Akcji Eksploracyjno – Historycznej „Jezioro Tajemnic”. O szczegółach poinformujemy na bieżąco.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona