Dotacje „Działaj Lokalnie” -  szkolenie
30-03-2016

Dotacje „Działaj Lokalnie” - szkolenie

Data wydarzenia: 30-03-2016

Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim wraz ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim” zapraszają osoby zainteresowane złożeniem wniosku o dotację w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie” na terenie Powiatu Drawskiego - na szkolenie warsztatowe.

Celem konkursu jest wsparcie projektów, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego oraz podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.
Program prowadzony jest z myślą o organizacjach pozarządowych i grupach nieformalnych, które posiadają siedzibę i chcą realizować działania na terenie gmin: Czaplinek, Drawsko Pomorskie, Kalisz Pomorski, Ostrowice, Wierzchowo, Złocieniec.

W programie spotkania: omówienie regulaminu konkursu, zasady działania generatora wniosków, budowa projektu i przygotowanie wniosku o dotację.

Termin i miejsce spotkania: 4 kwietnia 2016 r. o godz. 12.00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Pl. Elizy Orzeszkowej 3.

Przypominamy, że nabór wniosków trwa od 01.05.2016 do 31.05.2016, a pula przewidziana na granty to ok. 64.500 zł.

Organizator szkolenia:
BIURO STOWARZYSZENIA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA
"PARTNERSTWO DRAWY  Z LIDEREM WAŁECKIM"
ul. STARY RYNEK 6, 78-520 ZŁOCIENIEC
tel/fax: 94 372 03 25,