Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Kulturalne spotkanie z Burmistrzem
06-04-2016

Kulturalne spotkanie z Burmistrzem

Data wydarzenia: 06-04-2016

W dniu 4 kwietnia 2016 roku grupa uczniów z Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie wybrała się na wycieczkę w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Kulthurra”. Grupa projektowa odwiedziła w pracy Burmistrza Złocieńca Krzysztofa Zacharzewskiego.

Celem spotkania było poszerzenie wiedzy i zdobycie informacji na temat miasta, jego funkcjonowania, atutach i podejmowanych działaniach promujących region. Pan Burmistrz dał dzieciom możliwość wypowiedzenia się na temat tego co im się podoba, a co widzą inaczej, niż urzędnicy. Uczniowie obejrzeli również filmik ukazujący walory turystyczne i krajobrazowe Złocieńca i jego okolic. Uczniowie poznali zasady pracy szefa miasta, jego obowiązki, trudności z jakimi się zmaga, a także strukturę organizacyjną urzędu miasta. Rozmowa ta był pouczająca, a młodzież mogła poznać reguły funkcjonowania ich najbliższego środowiska.
Miłym akcentem kończącym spotkanie były upominki, które otrzymali uczniowie, zaś pan Burmistrz otrzymał od młodzieży pisemne podziękowanie za możliwość współpracy. Opiekunem grupy była Anna Magac.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona