Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zarząd powołał nowego dyrektora
06-04-2016

Zarząd powołał nowego dyrektora

Data wydarzenia: 06-04-2016

W dniu dzisiejszym tj. 6 kwietnia odbyło się sześćdziesiąte dziewiąte posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego. Istotnym punktem obrad było przyjęcie uchwały o zatrudnieniu z dniem 7 kwietnia 2016 roku nowego Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Darskowie. W wyniku konkursu została nim Wioletta Smolich.

Zarząd rozpatrywał także wnioski, w tym m.in. wniosek Społecznej Straży Rybackiej Gminnego Koła PZW nr 80 w Wierzchowie o wsparcie finansowe na zakup łodzi patrolowo-pościgowej i innego wyposażenia, wniosek o przyznanie godzin rewalidacyjnych dla ucznia ZSP w Złocieńcu oraz wniosek Gimnazjum w Drawsku Pomorskim o wsparcie finansowe Regionalnej Gimnazjady Przedmiotowej.
Przyjęto również informację na temat zaleceń Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim dotyczących jednostek organizacyjnych powiatu drawskiego oraz podjęto decyzję o ogłoszeniu naboru wniosków o udzielenie dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze powiatu drawskiego.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona