Szkolenie ZUS
11-04-2016

Szkolenie ZUS

Data wydarzenia: 11-04-2016

6 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyło się bezpłatne szkolenie z programu Interaktywnego „Płatnik Plus”. W maju będzie kolejne.

Ponad 40 uczestników przywitał Stanisław Kuczyński – Starosta Drawski wraz z Teresą Andrałojć, Kierownikiem Inspektoratu Oddziału Terenowego w Drawsku Pomorskim. Szkolenie przeprowadziła Alina Rutkowska, Inspektor Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Koszalinie.
Celem szkolenia było zapoznanie uczestników z funkcjonowaniem nowej wersji programu Płatnik Plus oraz z zasadami sporządzania dokumentacji i dokonywania rozliczeń za jego pośrednictwem. Ponadto, omówiono nowe wzory formularzy rozliczeniowych, zmiany w dokumentach zgłoszeniowych, a także przedstawiono aktualne kody wykorzystywane przy wypełnianiu dokumentów.
Na szkoleniu wystąpili także przedstawiciele Urzędu Skarbowego w Drawsku Pomorskim Piotr Zdun i Paweł Nowakowski z ofertą Loterii Paragonowej.

Uwaga! Dodatkowe szkolenie z programu „Płatnik Plus”!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Drawsku Pomorskim wraz z Drawskim Powiatowym Centrum Wspierania Przedsiębiorczości planują zorganizować jeszcze jedno szkolenie w Starostwie Powiatowym z programu interaktywnego Płatnik Plus w terminie 18.05.2016 r.  godz. 09.30
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach prosimy o kontakt tel. 943630147 (ZUS).