Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Obradowała Komisja RP
14-04-2016

Obradowała Komisja RP

Data wydarzenia: 14-04-2016

WYJAZDOWE POSIEDZENIE KOMISJI OŚWIATY RADY POWIATU DRAWSKIEGO W ZSP W KALISZU POMORSKIM

W dniu 11.04.2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Oświaty Rady Powiatu Drawskiego. Spotkanie prowadził Przewodniczący Komisji Piotr Jurski. Uczestnikami posiedzenia byli również jej członkowie – Starosta Drawski Stanisław Kuczyński i Radny Wojciech Chmiel, a także Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Izabela Krężołek oraz Dyrektor ZSP w Kaliszu Pomorskim Maciej Rydzewski.
            Podczas posiedzenia Komisja obradowała nad bieżącą problematyką związaną z funkcjonowaniem szkolnictwa na terenie Powiatu Drawskiego oraz wsparciem szkół i placówek edukacyjnych przez organ prowadzący. Dyrektor szkoły przedstawił Radnym ogólną charakterystykę kierowanej przez siebie placówki, wprowadził w zagadnienia związane z działalnością edukacyjną i promocyjną szkoły, organizacją procesu kształcenia, sukcesami, a także planami rozwoju ZSP w Kaliszu Pomorskim. Goście zwiedzili szkołę, zapoznali się z jej wyposażeniem, stanem technicznym budynku oraz zrealizowanymi ostatnio i planowanymi remontami.
            Pan Dyrektor podziękował zebranym za wsparcie organizacyjne i finansowe, które pozwala na rozwój uczniów oraz poszerzanie i podnoszenie jakości oferty edukacyjnej placówki.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona